Sunday, November 15, 2009
Tallinn. (LL)
Caru ja May käisid eile, 14.11 Tallinnas. Kõigepealt läks Caru dinosid vaatama ja May läks vanaisa juurde. Siis Caru isa võttis May peale ja nad läks Rocca Al Mare´sse. Seal oli laiendus toimunud ja nad veetsid seal u 3-4h. Nad ostsid Rahva Raamatust uue Pink Book´i koos lukuga (!Hannah Montana pildiga!) ja uue laulu raamatu, kuhu tuleb ka ilusraamat. Caru ostis ajakirja W.I.T.C.H. millega oli kaasas Hannah Montana kott. Ja siis ostis ta veel mingi muna, kus sees oli Hannah Montana märkmik-telefoniripats. May ostis, nagu alati - KAALUKOMME. Järgmisena pidid nad kinno "2012" minema vaatama, aga Caru isa ei lubanud minna, kuna Caru väike õde Laura oli liiga väike (seal oli kirjas ei ole soovituslik alla 12-aastastele). Siis olid kõiks solvunud ja nad läksid Ülemistesse. Seal neal hakkas Hello Kitty poes pea ikka väga ringi käima ja nad sibasid minema. Järgmine peatus - Solaris. Seal nad külastasid kõigepealt viimast korrust ja Caru sai sealt omale Bravo, millega oli kaasas Miley autogrammikaart. Samas poes kirusid nad, et nad ostsid RaM Rahva Raamatust Roosa Raamatu, kuna täpselt samasugune maksis Solarises vähem ja VEEL SUUREM sama pildiga maksis ainult natukene rohkem!!! Siis nad vaatsid seal veel ringi ja läksid allapoole. Seal vaatas neile vastu perfecto meigipood, niiet neil vajus suu lahti ja muidugi - APTEEK!!! Üks päeva tippsündmusi. Caru otsis apteegist omale niiskeid salvrätte ja mida nad siis märkasid! - lae nurgas passis silm! Kõigepealt nad imestasid silma üle, kuid veel rohkem pani neid imestama see, et se SILM LIIGUB! Alles siis nad said aru, et see on kaamera ja nad vaevlesid krampides, et nad sellised maakad on. Järgmisel korrusel oli kaamera, mis näitab, mida sa u 5-7 sekundit tagasi tegid! Järgnes vaevlemine krampides. Seal lähedal oli food hall ja kuna neil oli naermisest selline vajadus mahla järele, läksid nad sinna. Kõigepealt tegi Caru käruga rallit ja siis tuli Mayl pissu äda. Neil läks seal jube kaua aega ja kui nad lõpuks sealt ära said olid nad kokku ahnitsenud 3 Bubblelicioust ja jõhvikamahla. Enne kui May ostis jõhvikamahla, otsustasid nad, et see peaks külm olema ja nad panid selle teiste gaseeritud jookide juurde külmikusse.(:D) Turvamees vaatas neid nagu imelikke, aga noh, mis teha - MAAKAD linna peale lahti lastud. Järgmisena tahtsid nad minna "2012" vaatama, aga kuna Caru issi arvas, et see lollakale Laurale ei sobi, siis hakkasid kodu poole sõitma. Kuid Caru tahtis asjast siiski kuidagi välja vingerdada ja minna "2012" vaatama. Nad ütlesid, et lähme vabadussammast vaatama ja nad läksidki. Seal oli tunnel, kus nad tegid veits orksikaid ja rikkusid inimeste rahu (MAAKAD linnas). Laura oli väga imelikult riides - ta arvas, et Jalutuskäik Dinosaurustega on väga peen koht (!Estonia kontserdisaal!) ja pani omale sametkleidi, millega Caru kunagi LAULUKARUSELLIS käis. :< Nad tegid matusepilte õues Vabadussamba juures ja teel auto poole - ülla-ülla! - nad nägid Caru (ja Laura) tuttavaid inimesi Vasalemmast. :) Kui tahad tuttavaid näha, mine Tallinna. Tagasi autos tundsid kõik, et neil on kõhud väga tühjad ja vist juba Tallinnast väljas tegid nad statoili peatuse. Neil läks seal SADA tundi kuna Laura vingus ja May organiseeris neile tasuta sevendaisy. Mad ostsid kolm hotdogi, kolm kakaod, Sevedaisy ssuure paki(viimase said kauba peale. Kui kõtud täis ja laura ähvardustega maha rahustatud algas Carul ja Mayl mõnus õhtu kakaoga. Nii tore oli Nennet ja Mimmit klatšida, anda üksteisele stiilinõu ja niisama uudiseid rääkida. Kurb oli aga see, et varsti oli kakao otsas ja me seisime autoga Caru maja ees. Alguses pidi May sinna ööseks jääma, aga kuna Caru ema juba norskas ei tulnud sellest midagi välja. Nad seal autos ja Caru ikka anus veel Mayd, kud siiski - ei. ;´( Sellega oligi meie Tallina trip lõppenud. (:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment